אודות שני רויטמן, עו"ד ומגשרת

עו"ד ומגשרת שני רויטמן, בעלת משרד עורכי דין הממוקם בלב תל אביב. המשרד מתמחה בדיני המשפחה והירושה.
עו"ד שני רויטמן, הנה בוגרת תואר ראשון במשפטים (LL.B) וחברה בלשכת עורכי הדין בישראל, פועלת כמגשרת מוסמכת מטעם המוסד הארצי לגישור, המוכר על ידי ועדת גדות.

003עו"ד שני רויטמן התמחתה ועבדה במשרדי עורכי דין מהמובילים בארץ בתחום המעמד האישי, שם צברה ידע נרחב ומעמיק בנושא. כמו כן, לאחר הסמכתה כחברה בלשכת עורכי הדין, עברה עו"ד שני רויטמן השתלמויות תעודה רבות וביניהן:

  • השתלמות עומק בדיני משפחה וירושה (המדרשה למשפט מעשי, מחוז תל אביב והמרכז – לשכת עורכי הדין).
  • השתלמות תעודה בדיני משפחה (ועד מחוז תל אביב והמרכז – לשכת עורכי הדין).
  • גישור (גומא – המרכז הישראלי לגישור ואימון, מוכר ע"י ועדת גדות).
  • גישור משפחה (המוסד הארצי לגישור, מחוז תל אביב והמרכז – לשכת עורכי הדין).

עם כניסתה של עו"ד שני רויטמן לתחום המשפט, מטרתה הייתה לעסוק בתחום המעמד האישי בשל הפן האנושי הכרוך בדבר, שהרי המדובר בדיני נפשות. יכולותיה להזדהות עם רגשותיהם של אנשים בעת משברים והרצון להעניק להם ליווי צמוד ותמיכה, הם אשר הובילו אותה לעסוק בתחום.

לאור רגישות ההליכים ומורכבותם, העקרונות המנחים את עו"ד שני רויטמן הם מתן טיפול וליווי משפטי צמוד עד לסיום ההליך, תוך בניית אסטרטגיה המותאמת ללקוח, הצבת מטרות, זמינות, הקשבה ותמיכה והכל על מנת להביא לתוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותיה.

לתפיסתה, מקצוע עריכת הדין ובפרט תחום דיני המשפחה והירושה, מחייב את העוסקים בו בנאמנות, ברגישות ובעשייה נמרצת ללא פשרות, כאשר לנגד עיניה מוצבת טובתו של הלקוח והקטינים תוך מזעור נזקים, תוך הבנה ורגישות לצרכיו ולראיית חייו של הלקוח גם לאחר סיום ההליך.

עו"ד שני רויטמן מטפלת ומנהלת תיקים בסוגיות הקשורות לדיני המשפחה והירושה על כל היבטיהם. כמו כן, הטיפול המשפטי כולל ליטיגציה בבתי המשפט לענייני משפחה, בבתי הדין הרבניים וביתר הערכאות בהן מתנהלים תיקי משפחה בכל רחבי הארץ.

במסגרת תפקידה כמגשרת מוסמכת, מעניקה עו"ד שני רויטמן שירותי גישור מקצועיים ומסייעת לצדדים להגיע לסיום המחלוקת ולהסדר כולל מבלי להיגרר להליכים משפטיים העלולים להיות סבוכים וארוכים. למשרדה של עו"ד שני רויטמן ניסיון רב בהליך הגישור בין בני זוג אשר הסתיימו בהצלחה ולשביעות רצונם של הצדדים.

ה"אני מאמין"
  • יחס אישי ודיסקרטיות – סוגיות בדיני משפחה הנן סוגיות מורכבות היוצרות על האדם מעמסה רגשית ולכן יש לנהוג בלקוח ב"כפפות של משי", ברגישות אנושית ובליווי צמוד בכל צעד וצעד.
  • בגובה העיניים/אנושיות – בתחום כה רגיש כמו דיני משפחה, מעבר למקצועיות, יש לדבר עם הלקוח בגובה העיניים, תוך הבנת צרכיו בהתאם לסיפור חייו.
  • אחריות – לכל פעולה שנעשתה או נעשית, יכולה להיות השלכה משמעותית על עתיד הלקוח ולכן העבודה המשפטית מבוצעת בדקדקנות רבה, תוך שימת לב לפרטים הקטנים.
  • זמינות – אחד העקרונות החשובים ביותר הנו זמינות עורך הדין בעבור הלקוח והענקת מענה ופתרון מקצועי בכל שאלה או סוגיה.
  • ראייה לטווח ארוך – גיבוש אסטרטגיה משפטית המותאמת ללקוח תוך ראיית חייו גם לאחר סיום ההליך.